Obuwie sportowe

Nasza firma zajmuje się sprzedażą hurtową i detaliczną obuwia sportowego znanych i powszechnie cenionych marek NIKE, ADIDAS, PUMA, LACOSTE, REEBOK, CATERPILLAR, CONVERSE oraz CROCS.

buty sportowe nike

Działamy na rynku hurtowym i detalicznym już od kilkunastu lat, posiadamy bardzo szeroką ofertę butów sportowych do różnych aktywności i dyscyplin sportowych, ale nie tylko.

buty męskie nike

Ogromną popularnością nie tylko wśród ludzi młodych, cieszą się buty sportowe tzw. lifestyle’owe, które są nie tylko wygodnym dopełnieniem ubioru, ale także podkreślają naszą osobowość i właśnie - styl życia.

buty sportowe adidas

Naszą misją uczyniliśmy sprzedaż dobrych butów sportowych w dobrych cenach. Dlatego postawiliśmy na jakość znanych światowych producentów obuwia sportowego.

tanie buty lacoste

Markowe buty to nie tylko wygoda i komfort, ale też styl. Każda linia obuwia sportowego ma swoje niepowtarzalne cechy, w zależności od przeznaczenia, aktualnie panujących trendów czy też grupy Klientów, do której jest adresowana.

buty sportowe

Oprócz tradycyjnej sprzedaży w sklepie w Szczecinie proponujemy e-zakupy w naszym sklepie internetowym Ego-Sport.pl a także za pośrednictwem serwisu aukcyjnego Allegro. W każdym przypadku zapewniamy najnowsze i najmodniejsze kolekcje oryginalnego obuwia sportowego, rzetelną informację handlową, a także szybką i miłą obsługę sprzedaży.

buty crocs

Z całą pewnością trafiamy w potrzeby i upodobania nawet najbardziej wymagających użytkowników obuwia sportowego, a najlepszym tego dowodem są nasi zadowoleni Klienci, których grono stale rośnie.

DZIECIĘCE OBUWIE SPORTOWE

Do 10. roku życia mózg dziecka potrzebuje dużo aktywności fizycznej aby prawidłowo się rozwijać. Odkąd maluch zaczyna stawiać pierwsze kroki, jego potrzeba ruchu stale rośnie. Choć małe dzieci nie uprawiają sportu, codziennie intensywnie trenują - biegają, skaczą, wspinają się, pokonują najróżniejsze przeszkody terenowe - dlatego dziecięce buty sportowe są najodpowiedniejsze dla małych stóp. Odpowiednio dopasowane, zdrowe dziecięce obuwie sportowe to gwarancja prawidłowego rozwoju stopy od najmłodszych lat.

Buty dla malucha nie koniecznie muszą sięgać za kostkę. Najważniejsze jest to aby nie krępowały ruchów stopy, czy też nie utrudniały kucania czy wstawania. Ich zapiętek powinien być dosyć sztywny, natomiast podeszwa musi być elastyczna i sprężysta, oczywiście nie może być zbyt gruba, aby dziecko mogło czuć podłoże. Ważna jest też profilowana wkładka wewnętrzna, która sprawia, że stopa dziecka będzie układała się idealnie. Należy pamiętać również o wadze buta, nie mogą być ciężkie! Wszystko to razem daje gwarancję zdrowia i komfortu ruchu.

Wybór obuwia dla dziecka jest trudnym zadaniem. Dzieciom stopy jeszcze rosną, dlatego też potrzebują częstszej zmiany butów. Nigdy nie należy kupować dziecku butów "na wyrost". Rozmiar butów musi odpowiedni nie tylko do długości stopy dziecka, lecz również jej szerokości. Zawsze też warto jest kierować się jakością kupowanego obuwia. Wiadomo, że dzieci biegają, skaczą jeżdżą na rowerze itp., dlatego ich buty muszą być nie tylko wygodne, ale też odpowiednio wytrzymałe oraz wyposażone w system wentylacji stopy.

Wiodący producenci obuwia mają w swojej ofercie dziecięce buty sportowe. Numeracja obuwia dla dzieci zaczyna się od 24 a kończy na 35-38 - różnie w zależności od marki. Firmowe buty sportowe dla dzieci mają podobne cechy użytkowe, różnią się jednak w zależności od tego czy są przeznaczone dla chłopców czy dla dziewczynek. W grupie butów dla starszych dzieci i młodzieży więcej jest modeli typu "unisex" czyli nie posiadających wyrazistych cech damskich lub męskich.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dziecięcych butów sportowych!

Buty sportowe

O butach sportowych wiemy naprawdę wiele, ponieważ od kilkunastu lat prowadzimy sprzedaż markowego obuwia sportowego. Proponujemy w swojej ofercie obuwie na niemal każdy rodzaj aktywności oraz wiele modeli obuwia lifestyle'owego, a wszystko to w wielu wariantach kolorystycznych oraz w wielu fasonach. Gwarantujemy 100% oryginalność marek NIKE, ADIDAS, PUMA, LACOSTE, REEBOK, CATERPILLAR, CONVERSE oraz CROCS. Naszą misją jest dostarczanie najlepszych produktów dla naszych Klientów, a do tego – i chcemy to mocno podkreślić – w najniższych cenach.

Stawiamy na ciągły rozwój, stale poszerzamy nasz asortyment butów, proponujemy nowe, unikalne kolekcje obuwia, wszystko po to, aby każdy mógł wybrać dla siebie coś odpowiedniego według indywidualnych oczekiwań i preferencji.

Wszystkie oferowane przez nas modele obuwia sportowego wykonane są z najlepszych materiałów. Niezależnie od ich przeznaczenia – do uprawiania sportu, biegania, chodzenia po górach czy noszenia na co dzień – buty markowe cechuje większa trwałość, dużo lepsza jakość i precyzja wykonania.

sportowe buty znanych marek w najlepszych cenach

Sklep internetowy EGO-SPORT

Sklep EGO SPORT na ALLEGRO